Вечірній рейд

З метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, наркотичних та токсичних речовин, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів  та з метою перевірки дотримання Закону України від 16.05.2013 № 243-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг або закладах громадського харчування у нічний час», 2 листопада 2019 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП України в Черкаській області було проведено вечірній рейд «Підліток».   
В ході якого перевірено роботу 2 закладів культури та 3 закладів торгівлі в 5 населених пунктах району (с. Погреби, с. Кононівка, с. Шрамківка, с. Ковалівка, с. Мойсівка).
Фактів продажу дітям заборонених товарів не виявлено. У відвіданих торговельних точках продавців  попереджено про відповідальність за порушення вимог статті 156 КУпАП України «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».
« Повернутись