Прем‘єр-міністр доручив встановити цілодобовий ваговий контроль на дорогах Запорізької області

 

Через два роки міст в Запоріжжі має працювати.  Про це сказав під час робочої наради в Запоріжжі Прем‘єр-міністр Олексій Гончарук.
«Цей міст не можуть побудувати вже 15 років. Це якийсь треш! Влітку тут вже був Президент Володимир Зеленський.
Після цієї поїздки ми знайшли 30 млн грн на проектну документацію, відкоригували проект, пройшли експертизу. У нас вже є 1,2 млрд грн для початку робіт. Зараз активно готуємо тендерну документацію», — додав Олексій Гончарук. 
Він також дав завдання закінчити будівництво однієї сторони мосту  за 1-1,5 року.
Під час наради також обговорювали питання інфраструктурних проектів, запланованих в області на наступний рік та критичної необхідності забезпечення безпеки руху.
«Зовсім скоро у нас з‘явиться новий керівник Укравтодору. Разом з ним будемо шукати фінансування на відбудову доріг в країні. Для їх подальшого збереження, ми маємо дотримуватись елементарних умов безпеки та обмежувати пересування фур з неприпустимою вагою. Рух перезавантажених фур в обхід пунктів вагового контролю, особливо по ночах, час припинити!
 Така ситуація в Запорізькій області стала нормою. Це неприпустиме навантаження на дороги», — сказав Прем‘єр-міністр.
В області прийняли рішення, що управління Нацполіції та запорізьке управління Укртрансбезпеки мають цілодобово перевіряти всі вантажівки, які проїжджатимуть дорогами.
Замість того, щоб цілодобово контролювати ситуацію на дорогах, обласне управління Укртрансбезпеки влаштувало відвертий саботаж — там відмовились виходити на роботу вночі. І тепер всі перевантажені фури перевозять грузи вночі, тим самим знищуючи дороги.
Прем‘єр-міністр доручив:
— начальнику Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області Миколі Лушпієнку обмежити рух фур по непризначених для них дорогах.
— в.о. голови Управління Укратрансбезпеки в Запорізькій області Євгену Гненному налагодити зв’язок з Нацполіцією та забезпечити функціонування пунктів вагового контролю цілодобово.
 Крім того, на зустрічі торкнулись питання необхідності проведення очисних заходів у Молочному лимані, щоб запобігти потенційної екологічної катастрофи в регіоні.
 
« Повернутись