Засідання Інтернет-клубу «Посиденьки»

Відповідно до плану роботи відділу культури райдержадміністрації в Драбівській районній бібліотеці 28 листопада 2019 року проведено засідання Інтернет-клубу «Посиденьки» на тему «Золота осінь життя». Гості книгозбірні із задоволенням прийняли участь у вікторині «Сторінками літературної Драбівщини: відоме і невідоме». Також пройшов ретро-сеанс фільму «Справа була в Пенькові», знятого режисером Станіславом Ростоцьким. Потім члени клубу читали свої улюблені вірші, співали пісні, пили чай і згадували молодість.
Осінь життя. В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди - це теж мешканці планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни. Наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.
Милосердя й увагу до похилих людей необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. І хоча діють в нас спеціальні служби й заклади, в обов’язки яких входить турбота про літніх людей, тепле слово і піклування оточуючих ніколи не будуть зайві. Бібліотека за допомогою своїх заходів піднімає настрій, а також допомагає поринути в гарні спогади минулих літ та чудово провести час в спілкуванні і посмішках.
« Повернутись