«Повір у себе – 2019»

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Кожен рік Драбівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  долучається до підтримки творчообдарованих дітей з обмеженими фізичними можливостями, проводячи спільно з районним Будинком дитячої творчості районний фестиваль творчості «Повір у себе – 2019», приурочений до 3 грудня – Міжнародного дня людей з інвалідністю. Означений захід проведено 29 листопада поточного року.
Фестиваль творчості «Повір у себе» вже давно став одним з найулюбленіших щорічних заходів для дітей. Підготовка до нього триває майже протягом всього року. Саме тут діти можуть представити найкращі свої творчі роботи та номери. Готувалися до фестивалю всі - хтось підбирав та вивчав улюблені вірші, хтось малював та клеїв, хтось майстрував. Учасниками фестивалю стали 24 дитини з сіл району, Драбівської та Великохурської ОТГ. З привітальним словом до батьків та дітей звернулася заступник голови районної державної адміністрації Рудик Людмила та побажала учасникам фестивалю творчих здобутків, натхнення, здійснення мрій та побажань.
 Метою цього фестивалю є створення умов для реалізації особистого потенціалу, розвитку творчих здібностей, допомоги у соціалізації дітей з особливими потребами, а також привернення уваги громадськості до проблем цих дітей, вони повинні знати, що у них вірять і вірять у їх можливості.
Малюнки, аплікація, орігамі приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками, декоративно - прикладне мистецтво, декламування - у кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість і сонячний настрій, які хлопчики й дівчатка передавали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів.
Учасникам фестивалю був запропонований до перегляду виступ творчих колективів Будинку дитячої творчості, які демонстрували дітям свої творчі надбання, оптимізм та впевненість, душевність та відкритість - від чого глядачі отримали масу позитивних емоцій, відчуття радості та бажання продовжувати свою творчу, захоплюючу справу.
Крім того, керівники гуртків Будинку дитячої творчості провели для дітей майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси «Дзвіночок» та символ нового року «Мишка».
По завершенню заходу працівники Центру вручили всім учасникам на згадку подарунки та подяки за участь у щорічному фестивалі творчості «Повір у себе».
 
« Повернутись