Звернення голови адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

Шановні воїни-інтернаціоналісти!
Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів. Нині, у 31-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Ваш подвиг – це приклад справжньої самовідданості, патріотизму, високого морального духу.
Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.
Сьогодні Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братським народом. Героїзм та патріотизм захисників минулого переплелась зі свідомістю, чесністю та хоробрістю тих українських військових, які тримають лінію оборони зараз.
Щиро вітаємо воїнів-інтернаціоналістів з днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
У цей пам’ятний день бажаємо Вам, Вашим рідним та близьким міцного здоров’я, добробуту й злагоди, щасливого майбутнього, а головне – мирного неба над головою.
 
Віктор Хрущ,
голова районної державної адміністрації
 
 
« Повернутись