Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

 

        Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».       
         Мета проекту - надати можливості безкоштовного навчання сучасним професіям та допомогти самореалізувати себе в IT- сфері людей з інвалідністю. 
         Проект складається з повного циклу  надання можливостей усім бажаючим особам з інвалідністю навчатися безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ – компаніях України.
        Проект  триватиме наступні півроку у кілька етапів: з 5 лютого по                     5 березня кожна людина з інвалідністю може зареєструватись на навчання, обравши два основних курси і до трьох додаткових.
         Навчання буде проводитись протягом 14 тижнів. Згодом тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, конкурси на вакантні посади.
 
Реєстрація на  сайті  https://education.msp.gov.ua/  або на платформі Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything.
« Повернутись