Проведено заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Сьогодні напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці  виведення військ з Афганістану в селищі Драбів відбулися заходи за участі заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи, голови Драбівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Олександра Белиха, воїнів–афганців та громадськості.
Розпочалися заходи з покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.  Пам’ять про воїнів,  які потрапили у вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети, учасники  вшанували хвилиною мовчання.
У Драбівській  районній бібліотеці  відбувся тематичний захід «Час і досі не загоїв рани, одвічний біль Афганістану». Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода  звернувся до воїнів-інтернаціоналістів:
«Сьогодні для всіх нас пам`ятний день. Минає 31 рік відтоді, як останній наш солдат залишив афганську землю.  Крізь пекельне афганське горнило пройшло більше 160 тисяч українців.  4 тисячі черкащан взяли участь в бойових діях на афганській землі, із них 174 жителі Драбівського району. Часу не підвладно викреслити з нашої пам’яті ті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, продемонстровані тисячами синів і дочок України, яким довелося нести нелегку військову службу. Дякую Вам, шановні учасники бойових дій, за вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність, за турботу про родини загиблих побратимів і участь у патріотичному вихованні молодого покоління. У цей пам’ятний день бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, душевного спокою, успіхів у праці та добробуту у родинах».
           Аматори народного мистецтва районного Центру культури і дозвілля привітали воїнів-афганців піснями. 
« Повернутись