Соціальна робота з категорійними сім’ями

13 лютого провідним фахівцем та фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з  старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області було відвідано 11 сімей, в яких виховується 26 дітей в смт Драбів, селах Свічківка, Остапівка, Драбове-Барятинське. З вище зазначених родин: 5 багатодітних, що утримують18 дітей, 1 сім’я учасника АТО (2 дітей), де батько зловживає алкоголем, 3 родини (4 дітей), де батьки неналежним чином виконують батьківські обов’язки, не створюють відповідних умов для повноцінного розвитку малолітніх, неповнолітніх дітей та в яких є ризик соціального сирітства, у 2 родинах (3 дітей) складено акти цільового використання державної грошової допомоги при народженні дитини.
В ході роботи були обстежені умови проживання дітей, готовність родин до зимового сезону, а саме: наявність продуктів харчування, твердого палива та сезонного одягу і взуття. Складено оцінки потреб 10 сімей.
З дорослими членами родин проведено профілактичну бесіду щодо шкідливості вживання алкоголю та тютюну, скеровано до створення належних умов проживання для повноцінного розвитку малолітніх дітей та відповідального батьківства.
« Повернутись