За участі податкової служби за два місяці 2020 року на Черкащині працевлаштовано 1410 осіб

 

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про поточні результати роботи з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів.
Так, за два місяці 2020 року за результатами проведених перевірок щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано та сплачено до бюджету 1,2 млн. грн. ПДФО. Також, фахівці служби беруть участь у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади.
Також, Микола Кислинський зазначив, що в результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ГУ ДПС) звітного періоду підвищили рівень заробітної плати 259 роботодавців – юридичних осіб та 148 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 653,4 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 745,7 тис. грн. єдиного внеску.
За результатами перевірочної роботи та роботи комісій по легалізації у січні – лютому п.р. додатково працевлаштовано 1410 найманих осіб, легалізовано майже 6,8 млн. грн. доходів, до бюджету надійшло 1,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.
За результатами проведеної роботи з керівниками підприємств – боржників 7 суб’єктів господарювання погасили заборгованість з заробітної плати в сумі 3,7 млн. грн., додатково надійшло 667,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 999,8 млн. грн. єдиного внеску.
Крім того, відмітив, що з роботодавцями постійно проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання податкового законодавства. Зокрема, на виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 22 січня 2020 року № 2313/0/1-20 проведено інформаційні заходи по місцю здійснення діяльності платників:
- 913 СГ – самостійно ГУ ДПС;
- 5835 СГ – спільно з органами Пенсійного фонду, Держпраці, Зайнятості та Держпродспоживслужби в області.
В результаті, за місяць після проведення інформаційної роботи6,6 тис. роботодавців повідомили про працевлаштування 10,6 тис. найманих осіб (в 1,8 раза або на 4,7 тис. осіб більше, ніж за місяць до проведення роз’яснювальної роботи).
Нагадуємо роботодавцям, що згідно чинного законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та повідомлення ДПС про прийняття працівника на роботу в установленому порядку.
 
« Повернутись