Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Незважаючи на карантин, не припиняється робота по забезпеченню захисту прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. Саме ці пріоритети є головним аргументом в прийнятті рішень комісією райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.
Відтак, проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Драбівської районної державної адміністрації на якому розглянуто ряд актуальних питань:
1. Про затвердження 5 індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2020 рік.
2. Про призначення опіки над дитиною-сиротою.
3. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, на 2020 рік.
Під час розгляду питань особлива увага приділялася на те, щоб при вирішенні питань інтереси дітей були дотримані згідно з чинним законодавством. З кожного питання прийняті конструктивні рішення та взяті на контроль до їх повного виконання.
« Повернутись