Закінчилася основна сесія ЗНО

 
Для всіх батьків пройшли хвилюючі моменти життя задля майбутнього їх дітей. Відтак, закінчилася основна сесія ЗНО, яка відбувалася упродовж з 25 червня по 17 липня 2020 року.  Провели підсумки та узагальнили всю проведену роботу.
Для участі у тестуванні з української мови та літератури зареєструвалося 132 випускники загальноосвітніх шкіл району; 44 – з математики; з історії України-106; англійської мови -13; німецької мови та хімії- по 2 особи; біології -35; фізики-11; з географії - 68 випускників.
Відділ освіти постійно координував роботу закладів загальної середньої освіти  району щодо участі випускників у державній підсумковій атестації у формі  ЗНО. До пунктів тестування, розташованих у містах  Черкаси та Золотоноша, учасників тестування підвозили шкільними автобусами.
Перші результати тестування вже оголошено 17 липня з двох предметів: математики та фізики, результати за шкалою від 1 до 12 балів  надіслані навчальним закладам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію. Випускники району Задорожня Ольга, Ситник Максим (Драбівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка-гімназія») та  Жуков Максим (Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) отримали 11 балів з математики, а з фізики Жуков Максим має 12 балів.
  23 липня експертна комісія визначить поріг «склав/не склав» для ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології, а 28 липня – з географії та хімії. Результати тестів з'являться на сторінках учасників ЗНО 25 липня. Тестовий поріг з географії мають визначити до 28 липня. Результати з’являться на сторінках учасників  ЗНО до 29 липня. 
Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.
Щиро бажаю кожному учаснику, кожній учасниці  отримати високі  результати!
 
« Повернутись