Черкащани підвищували рівень обізнаності в дорожній інфраструктурі

 

Представників органів влади, зокрема  й місцевого самоврядування,  громадського сектору, медіа навчали основам дорожньої інфраструктури, моніторингу якості будівництва доріг. Це відбувалось  під час тренінгу «Наші дороги – навчальний модуль про дорожню інфраструктуру», ініційованого та організованого громадською організацією «Проти корупції».
Нагадаємо, тренінг є одним і з проектів, що були визначені переможцями конкурсу з відбору проектів інститутів громадянського суспільства, що реалізуються за фінансової підтримки  обласного бюджету.
Конкурсний відбір проектів проходить у межах обласної програми розвитку громадянського суспільства.
Сюди завітав і перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. Як зазначив посадовець на власній сторінці в соцмережі, нині  спостерігається низький рівень обізнаності представників громад в дорожній інфраструктурі.
Тому спільно з Черкаською облдержадміністрацією ГО «Проти Корупції» проводить навчальний тренінг.
– Цей освітній семінар має на меті підвищити рівень обізнаності та експертності фахівців із дорожньої інфраструктури, – написав заступник голови.
Зауважимо, ГО “Проти корупції” упродовж 3 років займається тематикою моніторингу будівництва поточного середнього та капітального ремонту доріг місцевого значення. Тож, учасники тренінгу мали змогу  дізнатися, як орієнтуватися у видах дорожніх робіт, чим вони відрізняються, які існують джерела онлайн-інформації про закупівлі, хід виконаних дорожніх робіт та відповідальних осіб, які умови застосовують замовники у тендерній документації для гарантованого отримання замовлення та ще багато іншої освітньої інформації
У ході тренінгу йшлося про основні поняття доріг, класифікацію, особливості. Також про балансоутримувачів, цикли 3 видів робіт на автомобільних дорогах, контроль якості на всіх етапах будівельного процесу, особливості закупівель в дорожній сфері, моніторинг. Обговорили і законодавчі норми  про публічні закупівлі, моніторинг переговорної процедури закупівлі тощо.
« Повернутись