«Хрещення Русі. Історія віків»

Щороку,  28 липня в Україні на державному рівні відзначається православне свято - День хрещення Київської Русі – України.
Хрещення Русі – України - це дуже велика подія в історії нашого народу, яка змінила духовне і культурне життя людей та звернула їх до справжніх цінностей та віри .
Першосвятителем Київської Русі є князь Володимир Святославович, названий православною церквою Рівноапостольним і Святим.  988 р. він успішно запровадив християнство як державну релігію. Але до цієї важливої в нашій історії події лежав дуже довгий і тернистий шлях. Християнство – як і ряд інших сучасних світових релігій є одним із напрямків духовного повороту в історії людства.
Із прийняттям християнства почався відлік часу існування нової християнської держави – могутньої, знаної та шанованої. Під впливом християнства розвивалася наша духовність і культура, складалися стосунки з європейськими народами. Завдяки входженню у християнський світ Київська Русь зблизилася з усією Європою, а згодом почала відігравати значну роль на світовій арені. Ми, як спадкоємці хрещення князя Володимира , як громадяни самостійної держави, маємо якнайглибше пізнати і зрозуміти своє минуле задля розбудови майбутнього.
« Повернутись