Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 30 липня 2020 року спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з  працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Драбівського відділення поліції Золотоніського ВП  ГУНП України у Черкаській області та представниками органів місцевого самоврядування проведено профілактичний рейд  „Діти вулиці".
Під час рейду обстежено та перевірено житлово-побутові умови проживання 11 дітей, які по недбалості батьків перебувають у складних життєвих обставинах.
За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.
Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. У більшості сімей, побутові умови відповідають нормам.  
Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. Двом батькам винесені  попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків, недопущення жорстокого ставлення до дітей. Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації  приймаються всі можливі передбачені законодавством заходи щодо захисту прав дітей, притягнення винних осіб до адміністративної, кримінальної відповідальності та у крайньому випадку позбавлення батьків батьківських прав.
« Повернутись