30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку в усьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у рабство. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми у власних країнах та за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення.
Нажаль, Україна не є виключенням.
 У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми,  тому з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, звернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей до активної допомоги постраждалим і протидії торгівлі людьми 30 липня 2020 року фахівцями із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області проведено інформаційно-просвітницьку кампанію на територіях Білоусівської, Драбове-Барятинської, Кононівської, Перервинцівської, Митлашівської, Демківської, Бирлівської сільських рад та Михайлівської ОТГ (с. Бойківщина). В ході роботи поінформована 80 осіб, розповсюджено 43 буклета та 37 листівок відповідного змісту.
Пам’ятаймо, що торгівля людьми – явище, яке існує в усіх країнах. Потрапити у небезпечну ситуацію може будь-хто. Володіння інформацією про сучасне рабство може допомогти у скрутній ситуації. Обізнаність і пильність допоможе оминути подібну біду.
« Повернутись