Вітання голови райдержадміністрації з Днем захисника України

 

Шановні захисники незалежної України!
Дорогі земляки!
 
Прийміть щирі вітання із Днем захисника України,  Днем Українського козацтва  та святом  Покрови Пресвятої Богородиці.
Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.
14 жовтня  вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч українських воїнів. Низько схиляю голову перед їхньою світлою пам’яттю.
У цей величний день висловлюю  вдячність і повагу всім, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет  держави, мир та спокій нашого народу. Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині. Бажаю  вам і членам ваших родин міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі.
Слава захисникам України!
Віктор Хрущ,
голова районної державної адміністрації
« Повернутись