Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

 

Від щирого серця вітаю із професійним святом працівників соціальної сфери!
Суспільство змінюється, але співчуття і любов до ближнього повинні залишатися нормою нашого життя, надійною опорою для тих, хто потребує допомоги. Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта, щедрість душі – винагороджуються вдячністю та повагою тисяч людей: пенсіонерів, ветеранів війни і праці, інвалідів, дітей-сиріт, багатодітних сімей, самотніх літніх людей, безробітних, яким ви несете розраду і тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.  Ваша праця сповнена високого гуманізму, милосердя, душевного тепла.
Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди й домашнього затишку, здійснення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів та невичерпної життєвої енергії у поліпшенні соціального захисту населення.
Віктор Хрущ,
голова Драбівської райдержадміністрації
 
« Повернутись