«Події, що змінили долю України»

21 листопада в нашій країні відзначається День гідності та свободи. В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – майдан, який змінив нашу державу та наш народ і наше життя.
     Майдан 2004 року та Революція Гідності 2013 року стали символом Свободи і Гідності українського народу. Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
     В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу. Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров.
     З нагоди Дня Гідності та Свободи в районні дитячій бібліотеці розгорнуто тематичну книжкову виставку «Події, що змінили долю України». На виставці експоновано видання відповідної тематики українських авторів.
Представлені видання розповідають про  героїв і перебіг Революції Гідності, що пробудила у душі кожного українця нестримний потяг до свободи та волі.
Ми мусимо пам’ятати про цих мужніх людей, робити все можливе, щоб подвиг героїв не був марним. Будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу та беззаперечній вірі у перемогу справедливості над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!
« Повернутись