Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

 

21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.  У цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу. Вічна їм пам’ять.
         Сьогодні ми згадуємо й тих, хто нині захищає нашу свободу та незалежність на Сході країни, дякуємо їм за мужність, патріотизм, витримку і терпіння.
         Ми маємо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу. Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.
            Дорогі земляки! Щиро вітаю вас зі святом! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту  й злагоди у ваших домівках, незламної віри у  щасливе майбутнє.
 
З повагою,
голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ
« Повернутись