Акція "Скажемо СНІДу - НІ"

.В зв'язку з необхідністю зниження зростання ВІЛ-інфікованості серед населення, є потреба допомогти  людям захистити своє здоров'я, виховати відповідальну поведінку, виробити стратегію поведінки в складних життєвих ситуаціях, щоб не заразитися ВІЛ-інфекціей. Сьогодні дуже важко зустріти людину, яка б не чула про ВІЛ і СНІД. Більшість, правда, впевнені в тому, що ця проблема їх не стосується. Щоб така впевненість була виправданою, щоб мати можливість надійно захистити себе і своїх близьких, необхідно знати, що являє собою ВІЛінфекція сьогодні, в XXI столітті. Адже вона охопила, подібно до вибуху, майже всі країни світу.

Тому щорічно до 1 грудня, в який вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом, з метою профілактики та інформування населення району щодо проблеми ВІЛ/СНІДу  на території 8 населених пунктів району фахівцями із соціальної роботи Драбівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  проведено акцію   " Скажемо СНІДу –НІ". 

Під час акції  населення району інформовано про проблему ВІЛ/СНІДу, зокрема, як попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки (безпечна сексуальна поведінка, ведення здорового способу життя тощо) та виховати толерантне ставлення до ВІЛ - позитивних людей у суспільстві. Роздано 128  брошур інформаційного характеру.

 

« Повернутись