"Коляда збирає старих друзів"

"Хто хоч раз побував у селищі Драбів, той неодмінно захоче приїхати сюди знову",  – саме такі слова чули ми  від наших гостей з інших районів на різноманітних святкових заходах чи семінарах з обміну досвідом.

Не винятком став і черговий візит делегації з Гребінки Полтавської області на захід "Коляда збирає старих друзів".

Приємно, що у складі делегації цього разу були як ветерани різних категорій, так і молодь, зокрема, методисти відділу культури, бібліотекарі, керівники музеїв. Приїжджали вони не лише за хорошим настроєм, з святковим вітанням, а ще й обмінятися досвідом, почерпнути щось нове для запровадження в своїй роботі, а також поділитися своїми надбаннями.

Цього дня гості відвідали Драбівський краєзнавчий музей, ознайомились з історією Драбівщини. Залишивши теплі  і щирі слова вдячності у книзі відгуків краєзнавчого музею, зокрема, його директору Олександру Снітку за цікаву екскурсію.

 

Надзвичайно захоплюючий екскурс щодо діяльності галузі культури  провела начальник відділу культури Світлана Орел.

Гості мали можливість ознайомитись із роботою районного Центру культури і дозвілля, дитячої школи мистецтв,  районної бібліотеки,  дитячої районної бібліотеки та спортивно-оздоровчого комплексу. Керівники даних установ розповіли про напрямки діяльності, показали оновлену матеріально-технічну базу, надали відповіді на всі запитання, які цікавили гостей.

    

Усі були настільки вражені побаченим і почутим, що не поспішали на спільний святковий концерт, який приготували наші драбів'яни та гості з Гребінки.

  

Під час святкового заходу з Новорічними та Різдвяними святами усіх присутніх вітали заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик, заступник голови районної ради Тетяна Богославець та щедрувальна група районного Центру культури і дозвілля.

  

 

« Повернутись