Перший заступник голови РДА Володир Лобода провів щопонеділкову нараду

13 січня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Лободи за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулася щотижнева координаційна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ та організацій району, правоохоронних органів та ЗМІ.

Згідно порядку денного розглянуто ряд важливих питань, зокрема на сьогодні важливим питанням є ситуація на ринку праці та зайнятості населення, про що присутніх повідомив директор Драбівської районної філії обласного центру зайнятості Валерій Хабло.
Марина Сіпко, начальник фінансового управління райдержадміністрації поінформувала  про стан розрахунків за спожиті енергоносії установами бюджетної сфери за 2019 рік та забезпеченість відповідними лімітами на січень 2020 року. Участь в обговоренні даного питання взяли керівники закладів бюджетної сфери. 
 У порядку контролю були розглянуті питання про стан проходження опалювального сезону у 2019/2020 роках; про стан виплат житлових субсидій та пільг в районі; про заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економічного та раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2020 рік у Драбівському районі. 
Члени наради обговорили заплановані на поточний тиждень заходи.
Підсумовуючи, Володимир Володимирович надав ряд доручень і завдань по кожному напрямку роботи, звернувши увагу на якісне та вчасне їх виконання. 

 

« Повернутись