Попередження шкільного булінгу

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у шкільному середовищі та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, працівниками Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 листопада 2019 року, з  22 учнями Безбородьківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, проведено інформаційно – просвітницький захід на тему насильства та попередження шкільного булінгу. В ході проведеного заходу учнів ознайомлено з поняттям „булінг”, його видами, ознаками фізичного, психологічного, економічного та сексуального насильства.  Фахівцями із соціальної роботи рекомендовано кілька правил, як запобігти насильству та шкільному булінгу. Усім учасникам заходу роздано буклети відповідного змісту.

В цей же день, соціальними працівниками відвідано 4 сім’ї, у яких виховується  11 малолітніх та неповнолітніх дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 1 прийомну сім’ю, де на утриманні перебуває 1 дитина позбавлена батьківського піклування в селах Безбородьки, Левченки, Тополі.

З батьками обговорено питання  щодо належного виконання батьками своїх обов’язків, недопущення вживання спиртних напоїв,  оформлення різних видів соціальних пільг та допомог, на які сім’ї мають право, забезпечення в достатній кількості продуктів харчування та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та надано гуманітарну допомогу одягом.

 

« Повернутись