Влаштування поетичного вернісажу «Симоненкове слово бентежить серця» до 85-річчя від дня народження В. Симоненка

 

Василь Симоненко став уже для нас легендою. Нескорений, як Прометей, з гарячою і пристрасною натурою, непримиренний до ворогів українського народу, великий патріот своєї Вітчизни, щирий і добродійний, він увійшов у літературу,  як поборник правди і добра.

Двадцятивосмилітнім він відійшов у вічність, залишивши нащадкам творчий заповіт – сотні талановитих віршів, десятки новел, оповідань, статей, казок, щемкий щоденник, дотепні і щирі листи. І, очевидно, сама Природа розпорядилася по своєму: знаючи про його недовге життя, наділила його розумом і талантом, уклала в його думку динамітну силу, вибухнула в ньому рядками, що потрясли наші серця. Твори його наповнені щастям, живуть і шануються людьми як дорогоцінне надбання духовної культури. Його називають сурмачем доби, витязем української поезії, спадкоємцем Шевченківських рис поета – революціонера.

Поетичний вернісаж «Симоненкове слово бентежить серця» влаштований в Драбівській районній бібліотеці з нагоди його 85-річчя, покликаний донести до читачів чесне і щире слово поета, його любов до рідної землі й поваги до її історії.

Духовне життя Василя Симоненка триває. Його життєдайні твори осявають людські серця, напувають спраглі душі. Слово Василя Симоненка і сьогодні боронить правду і справедливість, долю кожної людини.

Про таких людей як В. Симоненко хочеться говорити про вічне життя його творів, його ідей, бо які б зміни не відбулися в нашому житті, ми знаємо, що його поезія житиме доти, доки житиме народ, для якого він писав, доки житиме справа, за яку він боровся.

 

« Повернутись