Районний Центр культури і дозвілля оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника художнього районного Центру культури і дозвілля.

 

 

Відповідно до  Закону України від 28 січня 2016 року №955-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», рішення Драбівської районної ради від 15.07.2015   № 8-4/VII, Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника закладу культури, що належить до сфери управління РЦКД, районний Центр культури і дозвілля оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
-  керівника художнього районного Центру культури і дозвілля.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:
громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:
- заяву про участь у конкурсі на ім’я начальника відділу культури  райдержадміністрації із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;
 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);
- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;
- копію паспорта;
- рекомендаційний лист довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми;
- творче резюме, портфоліо (для акторів, артистів театру, кіно).
 
Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
 Дата початку приймання документів з 12 вересня 2019року.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури райдержадміністрації у встановлений строк: смт.Драбів,  вул. Центральна, 77, e-mail: drabivcultura@gmail.com.

Довідки за телефонами 30-8-05, 31-3-43

Термін прийняття документів: 30 календарних днів від дня опублікування оголошення.

 

« Повернутись