Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

13.05.2020 Проект розпорядження "Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території  Драбівського району"

13.05.2020 АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проєкту розпорядження Драбівської районної державної адміністрації “Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Драбівського району”

01.03.2017 Проект розпорядження "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Драбівської районної державної адміністрації"

01.03.2017 Повідомлення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Драбівської районної державної адміністрації"