Інформація про відділ

Структура архівного відділу
 
п/п
Посада
Прізвище, ім’я
та по батькові
Контактний
телефон
1
Начальник 
Вакансія
(04738) 30-6-87
2
 Архіваріус  Баланюк Наталія Вікторівна  30-6-87
     3 Спеціаліст Осадча Яна Володимирівна  30-6-87
 
Адреса
вул. Центральна, 24, смт Драбів, Черкаської області, тел. (04738) 30-6-87
 
РОЗПОРЯДОК РОБОТИ
ПРАЦЮЄ: з 8.00 до 17.15
ОБІД: з 13.00 до 14.00
П’ЯТНИЦЯ: з 8.00 до 16.00
ВИХІДНИЙ: субота, неділя
 
 
ГРАФІК
особистого прийому громадян
завідувачем архівного сектору
Драбівської районної державної адміністрації
 
Прізвище, ім’я
та по батькові
Дні прийому
Час прийому
 
СКОПИЧ
Оксана
Василівна
 
Середа
 
П’ятниця
 
10-00    -    13-00
 
10-00    -    13-00
 
 
         Першої та третьої середи місяця надаються роз’яснення та консультації громадянам,  що належить до компетенції архівного відділу по телефону  «гаряча лінія» (04738) 30-6-87.
 
 
 
        
 
ОСОБИСТИЙ АРХІВ
         У повсякденні кожної людини  накопичуються різні документи, які так чи інакше відображають її життя, стосунки з різними людьми, державними та громадськими організаціями. Такі документи прийнято називати особистими, або особового походження. На відміну від документів офіційного характеру, які складаються за певними правилами і містять найчастіше запрограмовану інформацію, особисті документи яскравіше відображають індивідуальні риси характеру їх автора, сприйняття ним навколишньої дійсності, часто містять такі дані про факти і події, яких неможливо знайти  в діловій, службовій документації.
         Для започаткування особистого архіву перш за все необхідне дбайливе ставлення до кожного документа, відмова від його необґрунтованого знищення.
         Незалежно від зовнішнього вигляду, часу створення, особисті документи доцільно складати в одному місці (шкатулці, коробці, невеликій валізі). Протягом кількох років у цьому сховищі збереться чимало документів, які стануть основою майбутнього архіву.
         Люди старшого віку добре знали цей спосіб зберігання особистих паперів, завдяки чому до нас дійшло багато унікальних документів.
         Особистий архів, який уже накопичив багато різноманітних документів, доцільно систематизувати за певними принципами, наприклад, за такими розділами: документи родинно-побутового та господарського характеру (квитанції, посвідченні, тощо); особисте листування, родинно-побутові фотознімки. Це схема найпростішого побутового архіву.
         Винятковий інтерес становлять «сховища» людей, так би мовити, особливих, тих, хто активно включається в політичне життя  країни, має чітку громадську позицію і всіма способами відстоює її, хто ґрунтовно займається дослідницькою чи краєзнавчою роботою.
         Архіви громадських діячів, краєзнавців, людей цікавої долі становлять державний інтерес. З ними співпрацював би архівний відділ Драбівської райдержадміністрації, з тим, щоб історія  нашого краю збереглася для нащадків у найточнішому відображенні. Тому прохання до небайдужих людей: якщо Вам не байдуже, як же розсудять нас наступні покоління, співпрацюймо разом. За Вашою пропозицією архів допоможе Вам сформувати особистий фонд і зберегти його.
         За більш детальнішою інформацією звертайтесь особисто в архівний сектор Драбівської райдержадміністрації вул. Центральна, 24, смт Драбів, або телефонуйте  (04738)  30-6-87.